+90 242 311 06 94

DÜDEN BALIK ÇARŞISI SOSYAL TESİSİ

st ataturk parkiEKDAĞ A.Ş. Balık Çarşısı, 2017 yılında Düden Park’ta hizmete açılmış olup, Antalya’nın önemli bir eksiğini ortadan kaldırmıştır. Fark oluşturan konsepti, sağlıklı ve modern koşullarda sağladığı hizmet kalitesiyle, taze ve sağlıklı deniz ürünlerini tezgâhtan seçip pişirterek yiyebileceğiniz bir tesis ve uygun balığın adresi olmaktadır. Düden Balık Çarşısı sosyal tesisimiz, sağlığa uygun ve modern koşullarda Antalyalılarımıza hizmet vermektedir.
Düden Balık Çarşısı Sosyal tesisimiz tam sizlere göre, geleceğiniz olan çocuklarınızı oyun odasında eğlenmeleri için bırakabilirsiniz. Oyun odasında eğitmenimiz ve eğlencesi için oyuncakları bulunmaktadır.

Akdeniz’imizin ve Antalya’mızın muhteşem manzarası ve taptaze balık mahsullerimiz ile Düden Balık Çarşısı Tesisimizde, aynı zamanda et çeşitleri, salata stantları ve pastane de yer almaktadır. Açılır kapanır tente sistemi, deniz manzaralı terası, çocuk oyun parkı, mescidi, engelli lavaboları, ücretsiz otoparkıyla sosyal tesisimiz yerli ve yabancı tüm misafirlerimize hizmet vermektedir.

Tesisimizin müşterilerimiz içim 470 kişilik yemek salonu, 80 kişilik kafeterya alanı ve 50 kişilik özel toplantı odası ile güvenilir, sağlıklı ve nezih bir ortam sağlamaktadır. (Tesisimizde toplam 600 kişi kapasitesi bulunmaktadır)

Tesisimiz kış mevsimi 09.00 – 22.00, yaz mevsimi 09.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otopark mevcuttur. Rezervasyon ve toplantılar için bir gün öncesinden bilgi vermek ve ayrıntılı bilgi alabilmek için Düden Balık Çarşısı Sosyal Tesisimizin 0242 324 00 74 numaralı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

ADRES: Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı Düden Park içi No: 126/9 Muratpaşa / Antalya

 

alt abb ekdag logo

  Kurumsal  
  Hakkımızda  
  Başkanımız  
  Hizmetlerimiz  
  Tesislerimiz  
  Boğaçayı Atölyeleri  
  Otoparklar  
  Dijital Baskı  
  Kiralamalar  
     
  Bize Ulaşın  
  Meltem Mah. Dumlupınar Cad.Atatürk Kültür  
  Merkezi İçi No: 199/1 ANTALYA  
  Telefon : +90 242 311 06 94  
  Faks : +90 242 312 83 70  
  E-Posta : info@ekdag.com.tr