Metni seçin, sitemiz size okusun

Büfelere ince ayar

Büfelere ince ayar

EKDAĞ A.Şnin başına atanan Murtaza Tamyürek, kaldırımlara gelişigüzel konulan ekmek büfeleri için yeni düzenleme yapacaklarının sinyalini verdi.

Son yapılan atamalar ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesinin en önemli şirketleri arasında yer alan EKDAĞ A.Şnin başına getirilen, Büyükşehir Meclisinin AK Parti eski Grup Sözcüsü Murtaza Tamyürek, koltuğa oturur oturmaz icraatlarına başladı. Uzun bir süredir atıl konumda duran Düden Park içerisindeki işletmelerin yeniden faaliyete geçmesi yönünde çalışma başlatan Tamyürek ve ekibi, Antalyanın doğal güzelliklerini turistler ile buluşturmaya hazırlandıklarını ifade etti. 

 DÜZEN GELECEK

 Eski başkan Mustafa Akaydın döneminde gelişigüzel konuşlandırılan ekmek büfelerine de belli bir düzen getirileceğini aktaran Tamyürek, özellikle vatandaşların kaldırımlardan faydalanmasını engelleyecek şekilde konulan büfeleri kaldıracaklarının sinyalini verdi. EKDAĞı yeni teslim aldıklarına dikkat çeken Tamyürek, gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra, çalışmalara büyük bir hız vereceklerini söyledi.