+90 242 311 06 94

Hakkımızda

Şirketimiz 1989 yılı itibari ile Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak kurulmuştur. Ortaklık yapımız; Antalya Büyükşehir Belediyesi %99,46, Antalya Entegre Et Sanayi ve Ticaret A.Ş.( ANET) %0,3525, Özel Sağ. Ve Eğitim Kültür İnşaat Petrol Tic. Ltd. Şti (ANSET) %0,1375, Antepe A.Ş. %0,0125, Döşemealtı Belediyesi %0,04125 şeklindedir.

st ataturk parki

 

Şirketimizin faaliyet alanları; her tür menkul ve gayrimenkullerini işletmek – kiralamak – kiraya vermek, fabrikalar kurmak ve konusu ile ilgili ithalat ve ihracat işlerini yapmak, matbaacılık, yayıncılık, ambalaj, ofset baskı faaliyetlerinde bulunmak, her türlü basım işlerini yapmak, resmi anlaşmalar yaparak anlaşmalı matbaa hizmetlerini vermek, kâğıt, film, boya, kalıp, hassas ofset baskı plakası malzemeleri, makineler ve alet – edevatların alım satımlarını yapmak, her türlü yemek üretimi ve satışını yapmak, yemek üretim tesisi kurmak, kurulu olanları devir almak, yurt içinde açık ve kapalı otopark işletmek, kiralamak, kiraya vermek, işletilen ve işletilecek olan otopark ile ilgili gerekli teknolojik otomasyonları yapmak ve yaptırmaktır.  

Yılların kattığı tecrübelerle ilerlerken, bünyesine birçok farklı alanı da dâhil eden şirketimiz, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni dışa bağımlı olmaktan kurtarmak amacı ile hizmet kartelini genişletmektedir.

alt abb ekdag logo

  Kurumsal  
  Hakkımızda  
  Başkanımız  
  Hizmetlerimiz  
  Tesislerimiz  
  Boğaçayı Atölyeleri  
  Otoparklar  
  Dijital Baskı  
  Kiralamalar  
     
  Bize Ulaşın  
  Meltem Mah. Dumlupınar Cad.Atatürk Kültür  
  Merkezi İçi No: 199/1 ANTALYA  
  Telefon : +90 242 311 06 94  
  Faks : +90 242 312 83 70  
  E-Posta : info@ekdag.com.tr