anasayfa

E-posta listesi

Email adresinizi aşağıdaki forma ekleyin, güncel haber, duyuru ve etkinlikleri mail adresinize gönderelim...Eylem

1 2 3 4 5 6 7 8

 Güncel  


MUHTAR EVLERİ

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Proje Etüd Birimi tarafından projelendirilmiş olan Muhtar Evleri imalatımız devam etmektedir.

Devam


6. ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

16.03.2016 - 18.03.2016 tarihleri arasında, gerçekleşen 6. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nda standımıza yoğun bir ilgi vardı. Boğaçay tesislerimizde imal ettiğimiz ürün numunelerimiz ve maketlerimiz ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Katılımlarından dolayı ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Devam


NURNBERG' TE ANTALYA STANDINA BÜYÜK İLGİ

 Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ A.Ş. Almanya’nın Nürnberg şehrinde 662 yıldır devam eden Noel Fuar’ında stant açtı.

 

Devam


LARA BİRLİK GERÇEĞİ

 2 kilometre sahil bandına sahip olan ve 1950 yılında kurulan Lara Birlik’in fesih edilmesi ve hazırlanacak olan projeye göre işletilmesi veya işlettirilmesi işinin sınırlı ayni hak tesisi (irtifak hakkı) suretiyle 20 yıl süre ile ihaleye çıkarılmak istenmesine tepki giderek artıyor.

Devam


EKDAĞ A.Ş. YÖNETİMİ HALK EKMEK FABRİKASINI GEZDİ

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Ekdağ A.Ş. Şirket Yönetimi, halk ekmeğin üretiminin yapıldığı fabrikayı ziyaret etti.

Devam


Lara Birlik’te yeni dönem

 Lara Birlik’in tasfiyesiyle Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen plajın işletmesi encümen kararıyla Ekdağ’a verildi. Proje hazırlatan Ekdağ, tahsisi biten Lara Beach’i de Milli Emlak’tan kiralayarak her iki alanı birleştirecek.

Devam


Tamyürek bombaladı

 EKDAĞ AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Tamyürek, 10 yıllık belediye tecrübesi olduğunu ve CHP’li idare zamanında EKDAĞ’ın ‘saldım çayıra mevlam kayıra’ şeklinde yönetildiğini söyledi.

Devam


EKDAĞ Tamyürek’e emanet

 Ak Partili Murtaza Tamyürek, EKDAĞ’ın başına getirildi. Başkan Menderes Türel’in bizzat arayarak görev tevdi ettiği Tamyürek, yeni görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını söyledi.

Devam


Büfelere ince ayar

EKDAĞ A.Ş'nin başına atanan Murtaza Tamyürek, kaldırımlara gelişigüzel konulan ekmek büfeleri için yeni düzenleme yapacaklarının sinyalini verdi.

Devam

Diğer Haberler   

EKDAĞ A.Ş.